1. ثبت نام در سایت «دیدوِب» برای عموم کاربران با پذیرش شرایط و قوانین آزاد می باشد.

2. «دیدوِب» می تواند با توجه به تغییر قوانین و سرویس های ارائه شده، محتوای این صفحه را بروزرسانی نماید. لذا کاربران موظف هستند تا هر چند وقت یکبار محتوای این صفحه را بررسی نمایند.

3. «دیدوب» متعهد به حفظ اطلاعات کاربران خود می باشد.

4. مسئولیت مستقیم محتوای منتشر شده در سایت کاربران «دیدوِب» به عهده آن‌ها می‌باشد و صحت و سقم آن توسط ما ادعا و یا تضمین نمی‌گردد.

5. «دیدوِب» این حق را دارد تا در سایت مشتریان خود (در بخش فوتر سایت)؛ برند خود را بصورت متنی و یا گرافیکی بدون ایجاد مزاحمت در محتوای سایت، به عنوان توسعه دهنده معرفی کند.

6. در «دیدوِب» به دلیل سیاست‌های بهینه سازی فرایندها و برنامه‌های کاهش هزینه تمام شده برای کاربران، دسترسی هاست به مشتریان ارائه نمی شود و سورس ها نزد ما باقی خواهند ماند.

7. «دیدوِب» به هیچ سازمان، نهاد و تشكل عمومی، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و بصورت خصوصی اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به «دیدنِت» می باشد.

8. امکان سفارشی سازی قالب ها و حتی امکانات ارائه شده در «دیدوِب» با پرداخت هزینه اضافی وجو دارد.

9. در آینده نزدیک امکاناتی همچون سرویس پیامکی، صدور صورتحساب، درگاه پرداخت و ... به سرویس های «دیدوِب» افزوده خواهد شد که در صورت لزوم این موارد بصورت رایگان برای مشتریان در دسترس قرار خواهند گرفت.

10. «دیدوِب» ممكن است هر نوع تغییرات دیگر را كه لازم بداند در سایت و مواد اطلاعات، محصولات، برنامه ها، خدمات و یا قیمت ها (در صورت موجود بودن) و اخبار در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.

12. هرگونه سوءاستفاده از نام «دیدوِب» و خدمات مرتبط ممنوع می باشد.

13. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.

14. «دیدوِب» مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده، در هر زمان این "شرایط و الزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید.

15. استفاده از "کلمات خارج از عرف جامعه (شامل کلمات رکیک/ هرگونه توهین قومی و مذهبی/ سیاسی/ نژادپرستانه/ تبلیغاتی) در "عناوین کاربری" و یا "بخش نظرات" غیرمجاز بوده و به کاربران متخلف تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار، دسترسی کاربر (بصورت موقت یا دائم) قطع خواهد شد.

16. شما مسئول حفظ رمز عبور خود می باشید و هرگونه واگذاری حساب کاربری به شخص ثالث غیر مجاز می باشد و مسئولیت آن به عهده شماست.

17. انجام هرگونه فعالیت سیاسی، توهین به مقدسات و ارکان حکومت کشورهای مختلف و بازنشر محتوای غیرمجاز  توسط مشتریان «دیدوِب» ممنوع بوده و در صورت مشاهده، امکان مسدود شدن حساب کاربری و وبسایت توسط «دیدوِب» وجود دارد.

© کلیه حقوق سرویس دیدوِب محفوظ و متعلق به دیدنِت می باشد.

درباره ما  ·   قوانین و مقررات  ·   تماس با ما