پیدایش و کاربردی شدن وب سایت ها از حدود 2 دهه قبل در کشور ما آغاز شد و می توان گفت با فراگیر شدن دسترسی اینترنت در میان عموم مردم و گسترش گوشی های هوشمند به اوج خود رسید.

در این سال ها همواره سرویس های مختلفی روی کار آمده اند و هر کدام به نحوی بخشی از نیاز های کسب و کار ها و کاربران را تامین کرده اند. اما به دلیل مسائل مختلف اجتماعی، سیاسی و یا قابلیت های ذاتی اپلیکیشن ها، هیچ کدام از آن ها نتوانسته اند بطور کامل جایگزین وبسایت ها شوند و همیشه کسب و کار هایی که دارای سایت اختصاصی بوده اند از ثبات بیشتری بهره مند می شدند.

یکی از نمونه های عدم ثبات سایر اپلیکیشن ها و سرویس ها، همین اتفاقاتی است که اخیرا در فضای کشور رخ داد و متاسفانه به فیلتر شدن اینستاگرام و ایجاد مخاطره برای هزاران کسب و کار انجامید. مشخصا کسب و کارهایی که از قبل به فکر ایجاد وبسایت برای خود بوده اند در شرایط بهتری هستند.

بصورت کلی مزایای زیر با داشتن وبسایت برای شما ایجاد خواهند شد:

 • داشتن مالکیت مستقل و عدم وابستگی
 • امکانات بیشتر و منعطف تر
 • امکان جذب مخاطب از طریق جستجوی گوگل
 • امکان انجام تبلیغات شبکه اجتماعی و تبلیغات در وبسایت ها
 • امکان توسعه کسب و کار متناسب با بزرگی خدمات شما
 • امکان دریافت اطلاعات سفارشی از مشتریان
 • اتصال به درگاه های پرداخت اینترنتی
 • اتصال یکپارچه به سامانه های پیامکی
 • ایجاد اعتبار بیشتر برای برند کسب و کار و برند شخصی شما
 • ایجاد هماهنگی هویت بصری با برند شما در وبسایت
 • عدم وجود محدودیت های محتوایی

 

اما پاسخ به این سوال که چرا باید برای داشتن سایت هزینه کنید؛ اینست که شما همواره برای برند شخصی و یا کسب و کار خود همواره هزینه هایی انجام میدهید تا میزان اعتبار خود را افزایش دهید. برای مثال شما کارت ویزیت برای خود چاپ می کنید، دفتر کار خود را تجهیز و زیباسازی می کنید، به لباس، ادکن و ساعت خود میرسید و ... که همه این ها باعث می شوند اعتبار شما افزایش بیابد و در نتیجه فروش شما بیشتر شود. چه در حوزه فردی و چه در حوزه کسب و کار!

داشتن وبسایت هم امروز نه به عنوان یک آپشن، بلکه به عنوان یک ضرورت مطرح می شود که فقدان آن بصورت جدی به اعتبار شما آسیب می زند. پس این هزینه از مواردی هست که می تواند درآمد شما را افزایش دهد و باید آن را برای رشد خود انجام دهید.

در ضمن دیدوِب این امکان را برای شما بوجود آورده تا بتوانید با کمترین هزینه سایت خود را طراحی کنید.

خدمات طراحی سایت دیدوِب سراسری هست و به تمامی شهر های کشور و حتی آن دسته از کاربرانی که در خارج از کشور حضور دارند قابل ارائه است.

طراحی سایت در تهران، مشهد، کرج، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز ، همدان، قم، ارومیه، کرمانشاه و ... به راحتی توسط سرویس دیدوِب انجام خواهد شد.

بصورت کلی برای ایجاد یک وبسایت کامل، 6 دسته هزینه برای شما ایجاد می شود:

1. هزینه ثبت دامنه

دامنه در واقع همان آدرس اختصاصی سایت شماست که دیگران با وارد کردن آن در نوار ابزار مرورگر خود، وارد وبسایت شما شما و محتوای شما را مشاهده می کنند. هزینه آن 25 هزار تومان سالانه برای دامنه های ir است و برای دامنه های بین المللی (مانند com ، org ، net و ...) با توجه به نرخ ارز از حدود 500 هزار تومان به بالا بصورت سالانه می باشد.

 

2. هزینه اجاره هاست

هاست همان فضایی می باشد که دیتابیس و اطلاعات شما در آن ذخیره می شود و بدون آن نمی توانید سایت اختصاصی داشته باشید. هاست ها با توجه به کاربرد و میزان مخاطبین سایت ها مختلف هستند و هزینه آن ها طبق همین امکانات متغیر می باشند. اما برای سایت های عمومی و کاربرد های شخصی و شرکتی معمولا هزینه های آن از حدود 500 هزار تومان سالانه شروع می شود.

 

3. هزینه طراحی قالب

طراحی قالب بخش اعظمی از هزینه طراحی سایت شما می باشد. جایی که گرافیست با توجه به هویت برند شما دست به طراحی قالب زده و هزینه آن را دریافت می کند. هزینه های طراحی قالب با توجه به متغیر های مختلفی مثل محل سکونت طراح، تجربه و سابقه کار، میزان صفحات و ... بصورت توافقی تعیین می شود. البته بسیاری از کارفرمایان به دلیل عدم تمایل به پرداخت هزینه های بالا اقدام به دریافت قالب های آماده می کنند که هزینه های آن به مراتب پایین تر از طراحی قالب اختصاصی است.

 

4. هزینه برنامه نویسی و راه اندازی سایت

وقتی قالب سایت آماده شد؛ زمان آن فرا رسیده تا محتوا را روی سایت قرار دهید. در این مرحله به دو روش استاتیک یا داینامیک محتوا روی وبسایت قرار می گیرند. در روش استاتیک محتوا بصورت دستی قرار می گیرند و در روش داینامیک نرم افزار تحت وب واسط محتوای شما را در دیتابیس سرور ذخیره کرده و در زمان لازم روی وبسایت شما به نمایش می گذارد.

در واقع سیستم مدیریت محتوا یا CMS ها به شما این امکان را می دهند تا در هر زمانی که تمایل دارید محتوای سایت خود را بروز کنید و باید گفت دیگر استفاده از سایت های Static تقریبا منسوخ شده و همه به سایت های داینامیک روی آورده اند. در این گام است که برنامه نویس سایت شما با توجه به سیستمی که برای شما استفاده می کند (سیستم های رایگان یا اختصاصی)، هزینه را از شما دریافت میکند.

 

5. هزینه پشتیبانی و نگهداری

معمولا در زمانی که با شرکت و یا شخصی قرارداد طراحی سایت امضا می کنید، بخشی در قرارداد تعیین می شود به عنوان «پشتیبانی». این بخش از قرارداد بسیار متنوع است و با توجه به توافق بین اشخاص تعیین می شود. ولی وجود شرایط پشتیبانی و نگهداری برای رفع مشکلات احتمالی ضروری است و معمولا هزینه ای بصورت سالانه بابت آن دریافت می شود.

 

6. هزینه بروزرسانی محتوا

در صورتی که شما امکان این را نداشته باشید که محتوای خود را بر روی وبسایت خود قرار دهید، معمولا طراح سایت این کار را برای شما با دریافت هزینه ای انجام می دهد.

 

 

اما هزینه های طراحی سایت در دیدوِب چگونه است؟

ما طبق تجریه خود برای شما هزینه ها را یکپارچه کرده ایم و زمانی که از سرویس طراحی سایت دیدوِب استفاده می کنید، فقط یک مبلغ را به ازای دریافت تمامی خدمات می پردازید. که این هزینه اگر در تخفیف های ما پرداخت شود؛ نصف هزینه هاستینگ سایر سرویس ها خواهد بود.

در خصوص این سوال باید مسایل زیر را در نظر داشته باشید:

 1. باید بدانید که در اغلب قرارداد های طراحی سایت، بندی به عنوان پشتیبانی و نگهداری وجود دارد که باعث می شود مشکلات احتمالی شما برطرف شود و این مبلغ بصورت سالانه تمدید می شود. لذا دیدوِب نیز به دلیل اینکه همواره در کنار شماست و مشکلات و خطاها را برطرف می کند، بخشی از مبلغ سالانه را برای پشتیبانی و نگهداری دریافت می کند.
 2. یکی از بخش های هزینه جاری وبسایت ها، بحث اجاره هاست و دامین سایت است که شما باید بصورت سالانه پرداخت کنید که عموما به شرکت طراحی سایت مرتبط نیست ولی شما آن را متحمل می شوید. باید بدانید که بخشی از مبلغ سالانه ای که به دیدوب پرداخت می کنید؛ صرف اجاره هاست و دامین وبسایت شما می شود. البته در پرانتز باید گفت که مبلغ کل تمدید سالانه شما، فقط چیزی حدود نصف مبلغ اجاره هاست است.
 3. ما در دیدوِب همواره در تلاش هستیم امکانات و امنیت وبسایت ها را بروزرسانی کنیم و این بروزرسانی ها بصورت خودکار انجام می شود؛ که بخشی از هزینه پرداختی شما نیز صرف انجام این امور می شود.

 

با توجه به توضیحات بالا متوجه می شوید که هزینه ای که به دیدوب بصورت سالانه پرداخت می کنید، خیلی مقرون به صرفه تر از قرارداد با سایر شرکت های طراحی سایت است.

ما در دیدوِب توانسته ایم با بهینه سازی فرایندهای طراحی قالب سایت، پشتیبانی، تامین و نگهداری سرورها، هزینه های ثبت دامنه، استفاده بهینه از متخصصین و ... هزینه های اجرایی را تا حد قابل توجهی کاهش داده و از این مزیت به نفع مشتریان خود استفاده کرده ایم. این سبک کار دیدوِب ما را به عنوان اولین سایت ساز صنعتی ایران معرفی می کند که می توانید از آن استفاده کنید.

با توجه به این توضیحات هزینه پایین خدمات دیدوِب، به دلیل افت کیفیت نمی باشد و می توانید با خیال آسوده از خدمات ما استفاده کنید.

اگر شما خود طراحی سایت یاد دارید و قصد دارید به سرعت وبسایتی جهت معرفی خود و یا مشتری خود ایجاد کنید، به شما توصیه می کنیم از سرویس دیدوِب استفاده کنید. چراکه وبسایت های دیدوِب علاوه بر سرعت در راه اندازی، شامل هزینه پایین تری از وبسایتی خواهد داشت که خودتان راه اندازی می کنید. 

این را در نظر داشته باشید که هزینه پرداختی سالانه شما به دیدوِب چیزی حدود نصف هزینه هاستینگ خواهد بود!

اما اگر تمایل به طراحی قالب اختصاصی دارید و یا تمایل دارید امکانات خاصی در سایت خود داشته باشید، به شما توصیه می شود که این اقدام را خودتان انجام دهید.

به این سوال در جاهای مختلف به طرق مختلف پاسخ داده ایم. خود شما می توانید با جستجو در سایت های همکار ما مشاهده کنید که اگر بخواهید چنین خدماتی را در حوزه طراحی سایت با این کیفیت دریافت کنید؛ بدون شک ارزان ترین طراحی سایت برای شما بدون شک دیدوب خواهد بود.

ما ادعا نداریم که امکان ندارد هیچ خطایی در خدمات ما رخ دهد؛ اما مدعی حفظ کیفیت و ارتقای روزانه سرویس های خود هستیم و سعی می کنیم هموراه آن ها را توسعه و بهبود ببخشیم.

عموما در صنایع، تولید انبود در کنار حاشیه سود پایین باعث سودآوری می شود. یعنی به جای اینکه روی چند محصول سود بیشتری حاصل شود، سود کمتری دریافت می کنیم و با تعداد فروش بیشتر درآمدمان بیشتر می شود.

دیدوِب نیز با کمک قالب های آماده خود و فرایندسازی رویه های خود امکان ارائه سایت های غیر آماده، اما بصورت صنعتی را دارد و از همین رو خود را «سایت ساز صنعتی» نامیده است.

در صورتی که نقص مدرک نداشته باشید، حداکثر ظرف مدت 48 ساعت کاری زمان نیاز است تا سایت خود را تحویل گرفته و محتوای مورد نظر خود را آپلود نمایید.

توجه داشته باشید در صورتی که در ایام بین التعطیلی درخواست شما ثبت گردد، ممکن است زمان ارائه سرویس کند تر باشد.

در ضمن در خصوص جشنواره های پیش فروش و مواردی که از قبل اعلام می شود، ممکن است زمان تحویل فوری صورت نگیرد!

تمایز سرویس های ما با سایر رقبا:

 1. سیستم اختصاصی مدیریت سایت
 2. امنیت بالا در کنار توسعه پذیری
 3. هزینه های به شدت پایین و بهینه
 4. کیفیت مطلوب خروجی کار
 5. سرعت به مراتب بالاتر از سایر سیستم ها به دلیل نداشتن افزونه های اضافی
 6. امکان برنامه نویسی اختصاصی، با امکانات نامحدود با هزینه مناسب
 7. تحویل فوری سایت (حداکثر 48 ساعت کاری)
 8. امکان طراحی قالب اختصاصی و یا سفارشی سازی قالب انتخابی
 9. آپدیت قابلیت ها و امکانات سایت ها بصورت رایگان
 10. عدم پرداخت هزینه جداگانه هاست و سرور
 11. پشتیبانی و آموزش سایت
 12. امکان پرداخت ماهانه

بله. فلسفه وجود سیستم های مدیریت محتوا یا همان CMS ها برای این است که شما بتوانید بدون دانش برنامه نویسی و صرفا با ورود به یک آدرس اینترنتی و وارد کردن نام کاربری خود؛ محتوای وب سایت خود را بروزرسانی کنید. معمولا سیستم های مدیریت محتوا طبق خواسته کاربر سفارشی می شوند تا کاربران بتوانند به سرعت و راحتی خواسته خود را انجام دهند.

از جمله ویژگی های متمایز کننده دیدوب در ارائه خدمات خود اینست که CMS خود را طبق قالب طراحی شده در اختیار کاربر قرار می دهد و از یک سیستم آماده و رایگان برای تمامی وبسایت ها استفاده نمی کند. در واقع هسته سیستم ثابت بوده و برای تمامی قالب ها سفارشی سازی اختصاصی انجام می دهیم. که با این کار مشتریان کمتر گیج می شوند.

برای درک این موضوع کافیست تجربه کار با سایر شرکت ها را داشته باشید و بعد به پنل مدیریت قالب های دموی دیدوِب سر بزنید؛ تا خودتان تفاوت را احساس کنید!

یکی از تجربیات گرانبهایی که در طی 15 سال با وجود ده ها قرارداد طراحی سایت بدست آورده ایم اینست که اغلب کارفرمایان، به دلیل مشغله فروانی که دارند؛ به سختی می توانند وقت صرف کنند و وبسایت خود را تزیین نمایند. در خیلی از موارد نیز مشخص می شود که کارفرما حتی فرصت بارگذاری مطالب در وبسایت خود را ندارد!

پس با وجود این شرایط عملا شعارهایی مثل «طراحی سایت با چند کلیک توسط خودتان!» یا «طراحی سایت فقط با Drag&Drop» بی معنا و کم کاربرد است. در سال های اخیر با پیدایش سامانه های آماده مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا، دروپال و ... بسیاری از برنامه نویسان به این فکر افتادند که بار محتوا گذاری و حتی طراحی گرافیکی سایت ها را به عهده کارفرما بگذارند. اما غافل از اینکه نگاه برنامه نویس به سادگی کار، از دید شخصی وی بوده و از طرف کارفرما به قضیه نگاه نمیکند!

دیدوِب هم با توجه به جمیع این موضوعات تصمیم گرفته است سایت سازی صنعتی را ارائه دهد. یعنی مانند یک شرکت طراحی سایت عادی در کنار کارفرما هستیم، اما با سرعت پشتیبانی بالا و هزینه پایین! شما در گام اول می توانید قالب آماده خود را انتخاب کنید و بعد از آن هر گونه تغییر و اصلاحی که مد نظر دارید؛ با کمترین هزینه و فوت وقت؛ با افتخار ما برای شما انجام می دهیم. تا بتوانید بدون دغدغه به کسب و کارتان برسید.

بله. در صورتی که امکان بارگذاری مطالب را نداشته باشید، تیم پشتیبانی دیدوِب می تواند به جای شما این کار را انجام دهد.

در صورتی که تعداد مطالب شما محدود باشد (طبق نظر کارشناس دیدوِب)؛ این عملیات بصورت رایگان برای شما انجام می شود. در غیر این صورت با پرداخت هزینه ای محدود می توانید این کار را به ما بسپارید.

بله. در صورتی که دامنه خود را قبلا ثبت کرده باشید می توانید از طریق تیکت به پشتیبانی فنی این موضوع را اعلام نمایید تا DNS مربوطه برای شما ارسال شود و پس از تنظیم کردن دی ان اس ها توسط شما بر روی دامنه، فرآیند آماده سازی سایت شما شروع می شود.

در صورت داشتن هر گونه سوال بیشتر در این خصوص می توانید از طریق پشتیبانی اقدام نمایید.

برای تسریع در روند آماده سازی سایت شما، دامنه مد نظرتان توسط دیدوِب ثبت می شود و اطلاعات مدیریت دیدوب به عنوان اطلاعات مالک دامنه های ایران و برای دامنه های بین الملل اطلاعات نماینده خارجی جهت جلوگیری از مسدود شدن سرویس ثبت می شود.

لازم به توضیح است که این اقدام به معنای این نیست که شما مالک دامنه خود نیستید و در صورت تمایل هر زمان که مایل باشید دامنه به هر شرکتی که شما تعیین کنید منتقل می شود. اما با توجه به تجریه قبلی در صورتی که دامنه ها در اختیار ما باشند، هم مراحل ثبت دامنه و هم پروسه های تمدید آن ها سریعتر و بدون درد سر انجام می شود. چرا که در خیلی از اوقات کارفرما وقت تمدید دامنه خود را ندارد و در بسیاری از موارد دامنه به دلیل عدم تمدید به موقع از دسترس خارج خواهد شد.

 

اما در صورتی که تمایل دارید دامنه به نام خودتان ثبت شود. برای دامنه های ایران می بایست در سایت nic.ir ثبت نام کرده و شناسه خود را از طریق پشتیبانی در اختیار ما قرار دهید. که ثبت نام در این سایت نیاز به بارگذاری اطلاعات و مدارک هویتی حقیقی یا حقوقی شما به همراه تعهدنامه می باشد.

همچنین در صورت تمایل به ثبت دامنه های بین الملل مانند com، net، org، app و ... با اطلاعات و هویت خودتان؛ می توانید از طریق شرکت های ثبت دامنه مستقیما اقدام نمایید و پس از ثبت دامنه با ارتباط با واحد فنی پشتیبانی دیدوِب، dnsهای سرور سایت خود را دریافت کرده و تنظیم نمایید. پس از آن اقدامات لازم جهت راه اندازی سایت شما انجام خواهد شد.

بله. یکی از امکانات ویژه دیدوِب همین قابلیت اعطای دسترسی های کلی و جزئی به کاربرانتان می باشد. همچنین شما می توانید طبق نیاز خود، بی نهایت کاربر با دسترسی های متفاوت ایجاد کنید.

خیر. سیستم مدیریت محتوای دیدوِب بصورت اختصاصی برنامه نویسی شده است و از هیچ کدام از CMS های آماده موجود در بازار در طراحی و برنامه نویسی آن استفاده نشده است.

به همین دلیل برای انجام هر گونه اصلاح و تغییرات سفارشی می توانیم برای شما اقدام کنیم.

بله دیدوِب گارانتی دارد.

اگر بخواهیم منصفانه به هزینه های دیدوِب نگاه کنیم، متوجه می شویم که هزینه ها به قدری اقتصادی هستند که حتی فکر کردن در مورد آن اشتباه است. اما با توجه به اینکه ما به کارمان ایمان کامل داریم؛ در صورتی که پکیج یکساله دیدوِب را خریداری بفرمایید، تا هفت روز پس از تحویل سایت به شما، می توانید بدون هیچ قید و شراطی تمامی هزینه پرداختی خود را منهای هزینه ثبت دامنه در کمتر از 72 ساعت از ما درخواست کنید.

بله. تمامی قالب های طراحی شده توسط دیدوِب بصورت ریسپانسیو طراحی شده و کاملا سازگار با نمایش در موبایل، تبلت، لپتاپ و .. هستند.

اصولا طراحی ریسپانسیو قالب، یکی از بدیهی ترین خدماتی است که شرکت های طراحی سایت باید انجام دهند و نباید از آن به عنوان مزیت نام ببرند و یا هزینه اضافی بابت آن دریافت کنند.

بله حتما.

بسیاری از قالب های ارائه شده در دیدوِب دارای رنگ بندی متنوع هستند که در زمان انتخاب قالب می توانید آن ها را طبق نیاز خود انتخاب کنید. اما در صورتی که تمایل داشته باشید رنگ اختصاصی خود روی قالب تنظیم شود، می توانید موضوع را از طریق تیکت با پشتیبانی دیدوِب در میان بگذارید تا موضوع برای شما انجام شود.

بله. در صورتی که پس از راه اندازی و تحویل سایت، تمایل داشتید قالب خود را از میان قالب های دیدوب تغییر دهید؛ می توانید با موضوع را با پشتیبانی در میان گذاشته و با پرداخت هزینه قالب این کار را انجام دهید.

توجه داشته باشید که محتوای بارگذاری شده شما در زمان جابجایی قالب ممکن است به دلیل تغییر امکانات قالب جدید، حذف یا دستخوش تغییراتی شوند. که این موضوع قبل از صدور صورتحساب برای شما به اطلاعتان میرسد و در صورت تمایل این کار انجام خواهد شد.

اگر تمایل داشته باشید امکانات خاصی بر روی وبسایت خود پیاده سازی کنید؛ می توانید درخواست خود را از طریق پشتیبانی با ما مطرح کنید. کارشناسان دیدوِب در اولین فرصت درخواست شما را امکان سنجی می کنند و در صورت امکان پیاده سازی درخواست، صورت حساب به همراه زمان حدودی انجام عملیات به شما اعلام می شود.

بله. برای داشتن قالب اختصاصی می توانید در سامانه دیدوِب عضو شوید و از طریق تیکت خواسته خود را مطرح نمایید. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر ما با شما تماس خواهیم گرفت.

کارشناسان دیدوِب با توجه به شرح درخواست شما صورتحساب و شرایط لازم را به شما اعلام خواهند کرد، تا در صورت تایید اقدامات لازم صورت بگیرند.

قالب های دیدوِب هر کدام به منظوری طراحی شده اند و طبق نیاز سنجی طراح بخش های مختلفی روی آن ها قرار گرفته است. بعد از طراحی نیز، برنامه نویسان طبق همان امکاناتی که طراح در نظر گرفته است بخش های مورد نظر را اصلاحا داینامیک کرده و جداول دیتابیس را جهت ذخیره سازی آن ها ایجاد می کنند.

دیدوب بصورت هفتگی از اطلاعات سایت شما بکاپ تهیه می کند تا در صورت بروز هر گونه مشکل اطلاعات وبسایت شما در امان بماند. همچنین از اساسی ترین خطوط مشی دیدوِب امانت داری اطلاعات بارگذاری شما در وبسایتتان هست و بدون اجازه شما هیچ اطلاعاتی در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.

یکی از نقاطی که توانسته ایم سرویس دیدوِب را بهینه سازی کنیم و هزینه ها را کاهش دهیم، هزینه های سرور و هاستینگ می باشد. کانفیگ سرورهای دیدوِب بگونه ای است که نمیتوان به ازای هر مشتری یک لایسنس کنترل پنل هاست داشته باشیم؛ به این دلیل ارائه دسترسی هاست به کاربران امکان پذیر نیست!

در ضمن بسیاری از مواقع مشکلات هکری و نگهداری سایت ها به دلیل اشتباه کارفرمایان صورت می پذیرد که ما با این کار تا حد زیادی جلوی هدر رفت منابع و انرژی پشتیبانی را گرفته و باز هم در کاهش هزینه ها بهینه تر شده ایم.

 

ذکر این نکته اهمیت دارد که سرویس دیدوِب، بنا به سیاست های مجموعه به هیچ عنوان بر روی سرور های دیگر و شخصی خودتا قابل ارائه نمی باشد!

طبق تجریه بسیاری از کارفرمایان به دلیل مشغله فراوان خود، امکان یادگیری فرایند چیدمان قالب خود را ندارد. ما در دیدوب نیز با درک این مساله به جای اینکه انجام این فرایندها را به دوش کارفرما بگذاریم؛ با افتخار اعلام می کنیم که از 0 تا 100 کار در کنار کارفرما هستیم و بدون دغدغه و مشکل وبسایت خود را راه اندازی کنند.

سه راه کار برای آموزش و حل مشکلات شما دیده شده است.

 1. اولین مورد مراجعه به بخش آموزش دیدوِب است که راهنمایی استفاده از سامانه و مسائلی که ممکن است کاربران با آن ها مواجه شوند بصورت تصویری و ویدئویی قرارداده شده است.
 2. دومین راهکار و سریعترین راه کار ارتباط گیری با ما از طریق تیکت پشتیبانی است، که همکاران ما سریعترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد.
 3. در صورت تمایل نیز می توانید با ما بصورت تلفنی تماس بگیرید.

به فاصله 10 روز مانده به پایان اعتبار سایت شما، بصورت پیامکی به شما اطلاع رسانی خواهد شد. در صورتی که تا قبل از پایان موعد انقضا، تمدید صورت نگیرد؛ وبسایت شما در صورت عدم انقضای دامنه، به مدت 1 ماه با آخرین اطلاعات وارد شده در دسترس خواهد بود ولی نمی توانید در آن مطلب جدیدی بارگذاری کنید. ضمن اینکه به عنوان جریمه، هزینه راه اندازی مجدد به همراه هزینه تمدید از شما اخذ خواهد شد.

در صورت عدم تمدید بیشتر از 1 ماه، سایت شما غیرفعال شده و به مدت 3 ماه اطلاعات نزد ما باقی خواهد ماند. تا در صورتی که تمایل به بازگردانی سایت داشته باشید بدون کم و کسر اطلاعات شما بازگردانی شود. که در این شرایط 3 برابر هزینه راه اندازی به عنوان جریمه از شما دریافت خواهد شد.

در نهایت نیز اگر بیش از 4 ماه از پایان مهلت تمدید شما بگذرد، دیدوِب هیچگونه مسئولیتی نسبت به بازگردانی اطلاعات شما ندارد و در صورت موجود بودن نسخه بکاپ، 8 برابر هزینه راه اندازی به عنوان جریمه جهت بازگردانی وبسایت شما اخذ می گردد.

سیاست کلی دیدوِب بصورت کلی کاهش هزینه های به نفع مشتریان است. اما صادقانه باید گفت که نمی توان تضمین کرد که هیچ تغییری در هزینه های تمدید صورت نمیگیرد!

همانطور که می دانید شاید هزینه ای که در حال حاضر برای راه اندازی وبسایتتان می پردازید کمتر از هزینه یک شام در رستوران باشد! اما به هر حال به دلیل مشکلات تورمی ممکن است همین هزینه ها برای تامین سرور، دامنه ها، حقوق پرسنل و ... بیشتر شود و در این حالت علیرغم میل باطنی ناچاریم هزینه ها را بالا ببریم.

اما این وعده را شما می دهیم حتی در صورت افزایش هزینه نیز، سرویس دیدوِب باز هم اقتصادی ترین سرویس طراحی سایت کشور باشد.

خیر. دامنه های هدیه در دیدوب از نوع ir. می باشد و صرفا مازاد بر درآمد ما برای رفاه حال شما بصورت رایگان روی پیج شما قرار داده می شود. این توضیحات به این معنی هستند که شما در خرید پکیج عملات هزینه دامنه را پرداخت نمی کنید که با داشتن دامنه از خود آن هزینه از روی پکیج شما حذف شود.

بله.

اگر منظورتان از این سوال اینست که کاملا سایت شما به همراه قالب قبلی به دیدوِب منتقل شود. باید گفت که شما می توانید با پرداخت هزینه طراحی قالب اختصاصی خود به سرویس دیدوِب کوچ کنید.

اگر قصد دارید اطلاعات قبلی شما روی یکی از قالب های دیدوِب بارگذاری شوند و به اینجا کوچ کنید، نیز می توانید با در میان گذاشتن موضوع با تیم پشتیبانی، ضمن پرداخت هزینه انتقال مطالب؛ میزبانی سایت جدید خود را به دیدوب بسپرید.

اما اگر منظورتان این است که دامنه سایت شما به دیدوب منتقل شود با قالب جدید و محتوای جدید؛ هم باید به شما گفت صرفا با تغییر dns های دامنه قبلی خود و همکاری با تیم پشتیبانی می توانید به راحتی سایت جدید خود را در دیدوِب داشته باشید. 

سورس قالب های طراحی شده در دیدوِب بنا به سیاست های ما، به هیچ عنوان در اختیار مشتری قرار نخواهد گرفت!

ما همیشه در تلاش هستیم تا به امکانات دیدوِب بیفزاییم تا کاربران ما بتوانند با کمترین هزینه امکانات خوبی در اختیار داشته باشند. از جمله آپدیت هایی که در حال آماده سازی هستند و در فاصله های زمانی کم ارائه خواهند شد. عبارتند از:

 1. قابلیت ایجاد قالب های چند زبانه
 2. ایجاد سرویس دفترچه تلفن و عضویت اعضا
 3. اتصال مستقیم به سامانه پیامکی جهت اعلان به اعضا، ارسال پیامک تبلیغاتی و ...
 4. سامانه صدور صورتحساب
 5. اتصال به درگاه های واسط و درگاه های بانکی جهت دریافت هزینه های صورتحساب
 6. ارتباط مستقیم میان سایت های تحت میزبانی دیدوِب
 7. بهبود حداکثری قابلیت های سئو
 8. ارائه خدمات سئو بصورت تخصصی توسط کارشناسان بیرونی
 9. و ...

اگر شما هم نیاز به امکانات خاصی دارید. لطفا آن ها را با ما در میان بگذارید تا در صورت امکان پیاده سازی شوند.

بله.

در حال حاضر در صورت عضویت در سیستم های گفتگوی آنلاین مورد نظر خود، می توانید موضوع را با تیم پشتیبانی مطرح کرده تا تنظیمات نمایش گفتگوی آنلاین را در وبسایت شما انجام دهند.

ایمیل اختصاصی همان آدرس ایمیل هایی هستند که بصورت اختصاصی روی دامنه شما پیاده سازی می شوند و ساختاری شبیه my_email@doamin.ir دارند. شما در دیدوِب می توانید 3 ایمیل اختصاصی برای خود تعریف کنید و دسترسی آن را در جی میل خود بصورت هم ارسال و هم دریافت از این آدرس داشته باشید.

در صورت تمایل به ایجاد این ایمیل ها می توانید از طریق بخش مربوطه در پنل خود اقدام نمایید.

بارگذاری محتوا در دیدوِ محدودیتی ندارد و فقط در صورتی که وبسایت شما بیش از حد محتوا منتشر نماید، باید سرور خود را تقویت کنید که این شامل پرداخت هزینه اضافی می باشد.

هر سرویس دیدوِب بصورت حدودی 500 مگابایت فضای آپلود محتوا در اختیار دارد. در صورتی که مصرف شما بیشتر از این حد باشد، با دریافت هزینه اضافی فضای آپلود شما ارتقا داده خواهد شد.

در حال حاضر خیر!

ایجاد سایت های چند زبانه از اولین آپدیت های آتی سرویس دیدوِب می باشد که به محض بروزرسانی آن در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

بله.

در صورتی که تعداد محتوا و یا مخاطبان شما زیاد باشد، برای این که مشکلی برای سایر مشتریان و همچنین وبسایت خود شما پیش نیاید، امکانات و قابلیت های سروری شما با پرداخت هزینه اضافی ارتقا پیدا خواهد کرد.

بله.

مشخصات در نظر گرفته شده برای مشتریان دیدوِب، طبق استانداردها و نیاز های عمومی تعیین شده اند و کاملا پاسخگوی نیاز های وبسایت های شخصی و شرکتی را دارند. اما اگر به هر دلیلی نیاز به منابع بیشتری باشد؛ امکان ارتقا وجود خواهد داشت.

بله. اگر دامنه شما توسط دیدوِب ثبت شده باشد، در هر زمانی که تمایل داشته باشید اطلاعات انتقال در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ضمنا دیدوِب خود را متعهد می داند تا دامنه مشتریان خود را در اختیار ایشان قرار داده و حق درخواست هیچگونه هزینه اضافی بابت این کار را ندارد.

در حال حاضر خیر.

دیدوِب به عنوان یک استارت آپ فعالیت می کند و هنوز ساختار شرکتی آن شکل نگرفته است. لذا در آینده نزدیک امکان دریافت فاکتور رسمی نیز وجود خواهد داشت. لازم به توضح است که عدم ثبت شرکت به منزله عدم پرداخت مالیات های مربوطه نمی باشد و طبق تراکنش های درگاه پرداخت خود، موظف به پرداخت مالیات تکلیفی خود هستیم و بخشی از هزینه های پرداختی شما صرف این موضوع خواهد شد!

بله.

بصورت کلی به دلیل این که سرویس دیدوِب بصورت اینترنتی فعالیت می کند و قرارداد آنلاین به توافق طرفین می رسد نیازی به عقد و مبادله قرارداد مکتوب نیست. اما اگر تمایل به داشتن قرارداد مکتوب دارید، می توانید پس از تحویل وبسایتتان از طریق پشتیبانی درخواست خود را اعلام کنید و با پرداخت هزینه 74000 تومان این قرارداد را دریافت کنید.

© کلیه حقوق سرویس دیدوِب محفوظ و متعلق به دیدنِت می باشد.

درباره ما  ·   قوانین و مقررات  ·   تماس با ما