قالب های آماده وب سایت

یکی از عوامل افزایش هزینه های طراحی سایت، طراحی قالب سایت است. باید در نظر داشت که در بسیاری از موارد برای طراحان سایت نیز برای صرفه جویی زمانی و ریالی در این مورد؛ از قالب های آماده استفاده می کنند و خیلی از کارفرماها از این موضوع اطلاع ندارند!

البته ما نیز در دیدوِب معتقدیم که نیازی نیست که برای برندهای شخصی و همچنین کسب و کارهای نوپا، قالب اختصاصی طراحی شود و در ازای آن کافیست با تغییرات کوچک مانند استفاده از رنگ هویت بصری برند خود، کار را با هزینه پایین تر آغاز کنید و در آینده با بزرگتر شدن برند خود، قالب اختصاصی خود را طراحی نمایید.

 

حتما تا به حال متوجه شده اید که دیدوِب بر روی پکیج های خود قالب هایی از پیش آماده را ارائه می کند و شما می توانید از میان ده ها قالب، که همیشه در حال بروزرسانی نیز هستند؛ سایت مورد نظر خود را ایجاد کنید. دقت کنید ما فرایند های تنظیم وبسایت را برای هر مشتری بصورت اختصاصی انجام می دهیم و شما وبسایت کامل را تحویل می گیرید.

با مراجعه به لیست قالب ها متوجه می شوید که با توجه به دسته کلی سایت مورد تقاضای شما، قالب ها نیز متفاوت می باشند و از بین قالب های همان دسته می توانید هر زمان که تمایل دارید قالب خود را تعویض نمایید و یا حتی آن را برای خود سفارشی سازی کنید.

 

آخرین قالب های سایت شخصی آخرین قالب های سایت شرکتی آخرین قالب های سایت فروشگاهی

© کلیه حقوق سرویس دیدوِب محفوظ و متعلق به دیدنِت می باشد.

درباره ما  ·   قوانین و مقررات  ·   تماس با ما